2020 Rep teams

Congratulation to the following players who have been selected for the 2020 AWFA Representative Teams.

Under 11 Boys

Johan Carabott
Cayde McCullough
Lucas Quaill
Xavier Medway
Ethan Wenke
Max Gratton
Zac Davis
Aidan lescun -Davies
Darcee Westerlo
Liam Connors
Harrison Carty
Pasqual Moran
Oliver Clear
Jayden Leitch

Coach - Anton Maas
Manager  Jasmin Clear

   Under 12 Boys

Jake Davys
Daniel Elliott
Jay Vilaisarn
Israel Monga
Ted Thomas
Sam Hurston
Lucas Wilhelm
Oliver Columbera
Cooper Howard
Will Hale
George Wiles
Reuben Haley
Ben Sredojevic
Mac Clifford
Banjo Davies
Andres Brewer
Pieter Maas

Coach - Brad Howard
Manager Olivia Howard


Under 11 Girls

Arisha Chouhan
Stamatina Kamberos
Halle Burgess
Lily Fruend
Olive Fullwood
Carly O’Neill
Emma Huckel
Lillian Nichols
Muireann kilroy
Isla Dixon
Allie Lions
Molly Spry
Lexi Bodycott
Rina Ichino
Maysie Milne Train on
Sienna Alam

Coach - Aidan Kilroy
Manager Meghann Lions

   Under 12 Girls

Jenna Ruhbaum
Bianca Compton
Rylee Steele
Kyanna Milne
Isabella Webb
Bella Pardy
Violet Sanderson
Elissa Herbig
Eve O’Connor
Sophia Pasquali
Taite Sims
Zali Morgan
Carmela Perri
Alisha Feillafe
Eve Lassey Train on

Coach - Cade Webb
Karen Rennie-Milne


Under 13 Boys

Tyrone Baxter
Archie Drummond
Declan Testoni
Sonny Rowe
Louie Mudra
Kohan Wilhelm
Riley Denny
Kalen Godfrey
Lenny Koller
Thomas Goonan
Heath Lewis
Jack Whiley
Jaxon Stewart
Jake Smyth
Jonathon Hassan

Coach - Shaun Wilhelm
Manager Jade Wilhem

   Under 14 Boys

Alex Christensen
Andrew Groves
Ben McNay
Elijah Royal
Harry Patterson
Jasper Thorpe
Kade Micheli
Logan Stone
Luke Goodin
Mitchell Schultz
Oliver Poidomani
Patrick Mason
Thomas Corso
Yousef Elhage
Zane Vardanega

Coach - Ian Johnson
Manager Nicole Royal

  Under 15 Boys

Connor Schmidt
Jacob Horn
Cody Wild
Sury Mishra
Justin Mercieca
Taylin Fell
Alex Roach
Brodee Westerlo
James Deanshaw
Ryan Lowe
Harry Mcgregor
Nathan Caponecchia
Daniel Gurung
Adam Greaves
Max Mullavey
Cooper Patterson

Coach - Tony Cigana
Manager Belinda Westerlo


Under 14 Girls

Inde-Ana Burgess
Summer Caponecchia
Mya Carroll
Keely Halloway
Mia Johnston
Isla Kirk (GK)
Charlotte Laird
Alice McIntosh
Syahirah Mohd-Rizam
Isabella Pasquali
Ruby Snowdon
Daisy Tuksar
Alex Ventress
Elisha Wild

   Under 14 Girls - Development

Savannah Abel
Matilda Aggenbach
Taylah Bosse
Shelbi Bradney
Charlotte Brundell
Reese Chuck
Caitlin Corkett
Claire Hilton
Charlotte Horn
Kalika Miliankos-King
Lucy O’Connor (GK)
Annie Oliver
Jessica Pickersgill
Havana Selvey
Isla Smith
Shanaya Quinn
Zoe Quinn


Under 16 Girls

Eva Davis
Sophie Cary
Lily Godfrey
Montana McGrath
Gabrielle Sinclair
Ava Tuksar
Jenna Mason
Lauren Ridgway
Hannah Snowdon
Yasmine Bodic
Maree Matthew
Giaan Beard
Georgia Huckel
Matilda Moorman
Lauren McGuiness

Train ons
Lacey Schneider
Emily Rowbottom
Bianca Honeyman

 

 

 

 

Copyright© 2015 Soccer All Right Reserved