2021 Representative Team Selections

Congratulations to the following individuals for their selection in 2021 Representative Teams

Under 12 Boys Representatives squad for 2021
Jonah Carbott
Lucas Quaill
Ethan Wenke
Xavier Medway
Aidan Lescun Davies
Oliver Clear
Harrison Carty
Darcee Westerlo
Jaydon Leitch
Pascal Moran
Zac Davis
Ekka Nkorania
Luca Grozdovski
Ethan Dunlop
Train ons
Josh Carr
Jondi Haynes
Tyler Lewis
Nathan Enever
Please text your acceptance to coach Anton Maas on 0437842264 ASAP
Training will commence Sunday 1st November 2020 Glen Park, Albury
Time TBC
 
Under 13 Boys Representatives Squad for 2021
Sam Hurlston
Israel Monga
Will Hale
Mackenzie Clifford
Reuben Haley
Cooper Howard
Pieter Maas
Daniel Elliott
Andres Brewer
George Wiles
Ben Sredojevic
Ted Thomas
Salim Saleh
Jay Vilaisarn
Thomas McGregor
Ian Dimple
U/13 Boys Train-on
Kalum Porteous
Jake Davys
Joseph Lotan
Charlie Dalitz
Please contact coach Brad Howard to confirm acceptance on 0413994177
Training will commence on Sunday 1st November 2020
Details TBC
 
Under 14 Boys Representatives squad for 2021
Tyrone Baxter
Riley Denny
Kalen Godfrey
Jonathon Hassan
Heath Lewis
Louie Mudra
Sonny Rowe
Jake Smyth
Jed Spinelli
Jaxon Stewart
Declan Testoni
Jack Whiley
Jack Wiles
Kohan Wilhelm
Lucas Wilhelm
Please text your acceptance to coach Shaun Wilhelm on 0425362760 ASAP
1st Training to be confirmed
 
Under 16 Girls Representatives squad for 2021
Lily Godfrey
Roisin Wilson
Jenna Mason
Keely Halloway
Alex Ventress
Georgia Huckel
Daisy Tuksar
Maree Matthew
Havana Selvey
Bella Pasquali
Mya Carroll
Summer Caponecchia
Matilda Aggenbach
Syahirah Mohd-Rizam
Charlotte Brundell
Train ons
Lauren McInnes
Bianca Honeyman
Lacey Schneider
Please text your acceptance to coach Fiona Smith on 0408437089 ASAP
A huge Thankyou to all girls that trialled
Training will commence Monday 23rd November 2020 Lambert Park, Albury 5pm till 6.30pm
 
Under 16 Boys Representative Squad for 2021
Riley Broad
Luca Campagna
James Deanshaw
Taylin Fell
Adam Greaves
Daniel Gurung
Ryan Lowe
Suryansh Mishra
Riley O’Connell
Oscar O’keefe
Cooper Patterson
Alex Roach
Luke Simian
Brodee Westerlo
Cody Wild
First training session will be Saturday 31st October 2020 @ Glen Park Albury
10am till 11.30am
Please text coach Tony Cigana for acceptance on 0428243301

 

Copyright© 2015 Soccer All Right Reserved